2. výročí založení stránek

    Uplynul další rok. Jak tak přehlížím Novinky za toto období, moc jsem toho neudělal. Trochu jsem se zabýval světly lokomotiv i vagonů, ale jiné aktivity považuji za prioritní, tak jsem LEDky trochu opustil. Dost jsem se také věnoval osazení spřáhel Peho a tady se celkem dařilo. Stále považuji produkty této firmy za velmi přínosné a myslím, že to stejně vidí i řada dalších kolegů. Nyní se stále víc dostává do popředí digitální řízení přes počítač, které pokládám za svou hlavní činnost.
    Musím přiznat, že nemaje jiných aktivit (krom rodiny, vnoučat a zaměstnání), je pro mne zapojování a testování digitálních komponentů ve spojení s řízením z počítače docela slušný adrenalin. Koupím nějaký digi prvek. Než to zapojím, bojím se zkratu, odchodu "do věčných lovišť", nefunkčnosti. Po zapojení přijde tedy první velká chvíle. Zapnu napájení a ta úleva, když to správně svítí. Pak přijde ověření funkce a ta radost, když to dělá to, co má. Tomu se vyrovná máloco. Fakt je, že sex je taky prima, ale v mém věku…   Pro úplnost musím dodat, že digi zatím nezklamalo ani jednou.
    Nesmím zapomenout na pozitiva, která považuji za nejvíce potěšující. Navázal jsem příjemné i přínosné kontakty s dalšími kolegy. Jsem tomu velmi rád. A ještě víc jsem potěšen, když vidím podporu kolegovi, který se ocitnul ve velmi těžké situaci a bez nadsázky lze říci, že se podruhé narodil.
    Nakonec s oblibou sleduji i občasné probleskávání humoru do reality modelaření. Naštěstí je podstatně méně těch, co se hádají, navzájem obviňují, urážejí, než těch, co si dokážou dělat legraci i sami ze sebe. Věděli jste, že to je jedna z vlastností, která nejvíce „boduje“ u žen?
    V těchto dnech se počítadlo návštěv přehouplo přes 50 000. Děkuji všem, kdo navštěvují moje stránky, nejvíce pak těm, co jsou ochotni podělit se o své poznatky a zkušenosti. Tato „základna“ se, k mé velké radosti, stále rozšiřuje.
 
Přeji hodně modelářských úspěchů a radosti s mašinkami Vám všem.

Tak za rok a všem příznivcům ze srdce děkuji !

Na začátek článku

Menu

LokoPin    26.8.2008